2.12.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.12.2015 | Malá cena Velké Verandy | - |
4.12.2011 | Malá cena Velké Verandy | - |
5.12.2010 | Malá cena Velké Verandy | 200 |
7.12.2008 | Malá cena Velké Verandy | 247 |
5.12.2004 | Malá cena Velké verandy | 192 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Třasák Milan | 52 | 4 |
Siegel Josef | 58 | 4 |
Doležal Petr | 54 | 4 |
Sadílek Ota | 46 | 4 |
Jirásko Lubomír | 71 | 4 |
Šimůnková Pavla | 77 | 4 |
Pilgr Luděk | 76 | 4 |
Švadlena Pavel | 75 | 4 |
Řemínek Matěj | 86 | 4 |
Juračka Vojtěch | 54 | 4 |
Leštínský Tomáš | 78 | 4 |
Švadlena Jiří | 46 | 4 |
Juračková Jana | 60 | 4 |
Šlajs Tomáš | 60 | 4 |
Hepner David | 76 | 4 |
Sládek František | 83 | 4 |
Mrštík Václav | 50 | 4 |
Hubáček Petr | 78 | 4 |
Svoboda Ondřej | 76 | 4 |
Hausvater Karel | 58 | 4 |
Křivdová Lenka | 72 | 4 |
Klapal Jan | 90 | 4 |
Křivda Martin | 95 | 4 |
Krátký Josef | 65 | 4 |
Farář Václav | 52 | 4 |
Jakeš Ondřej | 91 | 4 |
Kolek Petr | 75 | 4 |
Procházková Alexandra | 70 | 4 |
Macháček Milan | 77 | 4 |
Siegel Josef | 86 | 4 |
Pešek Ondřej | 85 | 4 |
Klimplová Zuzana | 81 | 4 |
Procházková Klára | 94 | 4 |
Macháček Lubomír | 75 | 4 |
Pešek Kamil | 80 | 4 |
Semrád Ladislav | 97 | 3 |
Černý Milan | 48 | 3 |
Záveský Richard | 63 | 3 |
Friš Jan | 95 | 3 |
Adamec Marek | 89 | 3 |
Bašarinová Michaela | 68 | 3 |
Vondrouš Jaroslav | 52 | 3 |
Procházková Michaela | 89 | 3 |
Neruda Miroslav | 56 | 3 |
Labašová Katarína | 83 | 3 |
Nechvíl Petr | 91 | 3 |
Šlajs Tomáš | 83 | 3 |
Pátek Michal | 86 | 3 |
Janeba Petr | 60 | 3 |
Bartošová Jindra | 73 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 98 | 183 | Tlustá Helena | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:23:09 | - |
2 | ŽS | 121 | 184 | Knapová Lenka | Loko OB Pardubice | 93 | 00:24:20 | - |
3 | ŽS | 126 | 185 | Fundová Eliška | Slávia OB Hradec Králové | 93 | 00:24:34 | - |
4 | ŽS | 145 | 186 | Procházková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | 94 | 00:25:47 | - |
5 | ŽS | 146 | 187 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:25:48 | - |
6 | ŽS | 201 | 188 | Chaloupková Veronika | KOB Choceň | 98 | 00:31:19 | - |
7 | ŽS | 210 | 189 | Kisková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | 93 | 00:32:52 | - |
8 | ŽS | 217 | 190 | Mytryuk Myroslava | Slávia OB Hradec Králové | 98 | 00:35:45 | - |
9 | ŽS | 219 | 191 | Chaloupková Kateřina | KOB Choceň | 00 | 00:35:59 | - |
10 | ŽS | 220 | 192 | Voženílková Nicola | Slávia OB Hradec Králové | 94 | 00:36:15 | - |
11 | ŽS | 221 | 193 | Semrádová Jana | KOB Choceň | 99 | 00:36:26 | - |
12 | ŽS | 222 | 194 | Barešová Markéta | Slávia OB Hradec Králové | 97 | 00:36:29 | - |
13 | ŽS | 229 | 195 | Fettingová Anna | Slávia OB Hradec Králové | 97 | 00:45:09 | - |
14 | ŽS | 230 | 196 | Jelínková Zuzana | KOB Choceň | 01 | 00:47:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 55 | 197 | Procházková Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | 89 | 00:21:16 | - |
2 | ŽD | 59 | 198 | Krchová Zuzana | USK Praha | 90 | 00:21:23 | 109,50 |
3 | ŽD | 82 | 199 | Maršánová Lucie | Jihlava | 90 | 00:22:26 | 100,15 |
4 | ŽD | 101 | 200 | Mádlová Věra | AR20 | 89 | 00:23:11 | - |
5 | ŽD | 104 | 201 | Knapová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | 90 | 00:23:32 | 90,35 |
6 | ŽD | 107 | 202 | Teplá Karolína | Slávia OB Hradec Králové | 92 | 00:23:48 | - |
7 | ŽD | 128 | 203 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:24:44 | - |
8 | ŽD | 169 | 204 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:27:34 | 54,42 |
9 | ŽD | 182 | 205 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:29:12 | 39,87 |
10 | ŽD | 193 | 206 | Marholdová Klára | Choceň | 91 | 00:30:27 | 28,73 |
11 | ŽD | 212 | 207 | Bolechová Anežka | OK Lokomotiva Pardubice | 90 | 00:33:15 | 3,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 66 | 107 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 00:21:57 | - |
2 | MD | 114 | 108 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:23:57 | - |
3 | MD | 131 | 109 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:24:54 | - |
4 | MD | 135 | 110 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:25:03 | - |
5 | MD | 143 | 111 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:25:36 | - |
6 | MD | 168 | 112 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:27:23 | - |
7 | MD | 185 | 113 | Rokyta František | neregistrován | 45 | 00:29:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 134 | 142 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:25:02 | - |
2 | ZB | 140 | 143 | Juračková Jana | OK Lokomotiva Pardubice | 60 | 00:25:26 | - |
3 | ZB | 147 | 144 | Vilnerová Eva | OK Lokomotiva Pardubice | 60 | 00:25:57 | - |
4 | ZB | 155 | 145 | Běhounová Jiřina | OK99 Hradec Králové | 56 | 00:26:21 | - |
5 | ZB | 160 | 146 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:26:54 | - |
6 | ZB | 165 | 147 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:27:12 | - |
7 | ZB | 189 | 148 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:30:17 | - |
8 | ZB | 194 | 149 | Dočkalová Jiřina | Lokomotiva Pardubice | 56 | 00:30:31 | - |
9 | ZB | 196 | 150 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:30:48 | - |
10 | ZB | 198 | 151 | Čermáková Renata | Lokomotiva Pardubice | 65 | 00:31:06 | - |
11 | ZB | 205 | 152 | Teplá Hana | Slávia OB Hradec Králové | 65 | 00:31:45 | - |
12 | ZB | 207 | 153 | Mrštíková Hana | OK Lokomotiva Pardubice | 55 | 00:32:38 | - |
13 | ZB | 209 | 154 | Mádlová Iva | Slávia OB Hradec Králové | 63 | 00:32:46 | - |
14 | ZB | 211 | 155 | Doležalová Ivana | SK OB Týniště nad Orlicí | 64 | 00:32:58 | - |
15 | ZB | 215 | 156 | Semrádová Jitka | KOB Choceň | 66 | 00:35:04 | - |
16 | ZB | 231 | 157 | Jelínková Marta | KOB Choceň | 67 | 00:49:37 | - |
29.6.2024 (sobota), svátek má Petr a Pavel
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
09.06.2024 - Fotogalerie 2024 06 09 Běh přes Červený vrch Dolní Čermná FOTO Honza Šimůnek hl. závod.
09.06.2024 - Fotogalerie 2024 06 09 Běh přes Červený vrch mládež Dolní Čermná FOTO Honza Šimůnek.
09.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.