28.3.2014, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.9.2020 | 4. Zemská míle | - |
28.8.2020 | 3. Zemská míle | - |
5.6.2020 | 2. Zemská míle | - |
10.4.2020 | 1. Zemská míle | - |
28.9.2019 | 4. Zemská míle | 116 |
30.8.2019 | 3. Zemská míle | 101 |
14.6.2019 | 2. Zemská míle | 93 |
12.4.2019 | 1. Zemská míle | 128 |
29.9.2018 | 4. Zemská míle | 147 |
24.8.2018 | 3. Zemská míle | 110 |
15.6.2018 | 2. Zemská míle | 128 |
13.4.2018 | 1. Zemská míle | 173 |
30.9.2017 | 4. Zemská míle | 139 |
25.8.2017 | 3. Zemská míle | 160 |
16.6.2017 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 141 |
7.4.2017 | 1. Zemská míle | 126 |
8.10.2016 | 4. Zemská míle | 139 |
26.8.2016 | 3. Zemská míle | 125 |
17.6.2016 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 131 |
8.4.2016 | 1. Zemská míle | 156 |
3.10.2015 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 148 |
28.8.2015 | 3. Zemská míle | 161 |
19.6.2015 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 155 |
10.4.2015 | 1. Zemská míle | 152 |
19.9.2014 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 162 |
29.8.2014 | 3. Zemská míle | 170 |
6.6.2014 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 135 |
4.10.2013 | 4. Zemská míle | 105 |
20.9.2013 | 3. Zemská míle | 106 |
7.6.2013 | 2. Zemská míle (noční závod) | 120 |
19.4.2013 | 1. Zemská míle | 91 |
2.11.2012 | Zemská míle | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vetchý Kryštof | 04 | 26 |
Resler Filip | 09 | 25 |
Borek Petr | 70 | 25 |
Radiměřský Karel | 87 | 25 |
Borek Viktor | 04 | 25 |
Bielčik Jindřich | 40 | 24 |
Kumpošt Radovan | 08 | 24 |
Kačerovský Michal | 69 | 24 |
Vetchá Rozálie | 07 | 24 |
Borková Agáta | 02 | 24 |
Krátký Luboš | 62 | 24 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 24 |
Sejkorová Lenka | 63 | 23 |
Serbousková Sára | 04 | 22 |
Černá Markéta | 70 | 22 |
Keprtová Miloslava | 48 | 21 |
Gregora Lukáš | 08 | 21 |
Vebr Dominik | 03 | 21 |
Gregorová Anna | 10 | 20 |
Pirklová Markéta | 79 | 20 |
Pirkl Vít | 10 | 19 |
Sedláček Roman | 64 | 19 |
Mannlová Jana | 80 | 19 |
Gregorová Eliška | 12 | 19 |
Dušková Žaneta | 09 | 19 |
Gregora Filip | 02 | 19 |
Skalický Vojtěch | 03 | 18 |
Dufková Marie | 13 | 18 |
Krátká Hana | 95 | 18 |
Gregorová Jana | 11 | 17 |
Topinka Tobiáš | 10 | 17 |
Šilarová Michaela | 02 | 17 |
Hanáková Klára | 02 | 17 |
Dušek Petr | 11 | 17 |
Hájková Zuzana | 08 | 16 |
Slánská Daniela | 05 | 16 |
Jirásková Apolena | 11 | 16 |
Kubeš David | 75 | 16 |
Dušková Tereza | 07 | 16 |
Sadílek Jakub | 05 | 16 |
Koubová Elen | 09 | 15 |
Hejl Radek | 72 | 15 |
Grätz Luděk | 58 | 15 |
Vacek Michal | 04 | 15 |
Bubeníček Jiří | 51 | 15 |
Jadrný Tomáš | 04 | 15 |
Kapoun Jan | 03 | 15 |
Vebr Patrik | 98 | 15 |
Čejková Klára | 08 | 15 |
Kubešová Klára | 06 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 11 | 94 | Svatoš Miroslav | ZŠ Rudoltice | 05 | 00:01:23 | - |
2 | M1 | 12 | 25 | Mareš Lukáš | FO Lanškroun | 05 | 00:01:26 | - |
3 | M1 | 18 | 211 | Waclaw Daniel | Lanškroun | 05 | 00:01:28 | - |
4 | M1 | 19 | 23 | Doleček Jakub | FO Lanškroun | 06 | 00:01:28 | - |
5 | M1 | 22 | 26 | Borovský Šimon | FO Lanškroun | 06 | 00:01:30 | - |
6 | M1 | 23 | 22 | Tejkl Matias | FO Lanškroun | 05 | 00:01:31 | - |
7 | M1 | 25 | 20 | Martinec Miroslav | Lanškroun | 06 | 00:01:32 | - |
8 | M1 | 26 | 99 | Dostál Tadeáš | BUDO KLUB Lanškroun | 06 | 00:01:33 | - |
9 | M1 | 28 | 24 | Doleček Michal | FO Lanškroun | 06 | 00:01:36 | - |
10 | M1 | 30 | 213 | Stehlík Tomáš | FO Lanškroun | 05 | 00:01:37 | - |
11 | M1 | 32 | 91 | Teichmann Vojtěch | - | 05 | 00:01:39 | - |
12 | M1 | 34 | 21 | Šilar Tadeáš | FO Lanškroun | 05 | 00:01:45 | - |
13 | M1 | 35 | 29 | Majer Tomáš | FO Lanškroun | 06 | 00:01:46 | - |
14 | M1 | 36 | 182 | Jirásek Jakub | - | 06 | 00:01:46 | - |
15 | M1 | 37 | 187 | Harvan Daniel | - | 06 | 00:01:47 | - |
16 | M1 | 38 | 30 | Beran Matias | FO Lanškroun | 07 | 00:01:49 | - |
17 | M1 | 39 | 181 | Vondra Jan | Lanškroun | 07 | 00:01:49 | - |
18 | M1 | 40 | 51 | Mareš Daniel | RC Dětský svět | 06 | 00:01:50 | - |
19 | M1 | 41 | 28 | Zelinka Adam | FO Lanškroun | 06 | 00:01:51 | - |
20 | M1 | 42 | 90 | Hanyš Marek | RC Dětský svět | 06 | 00:01:54 | - |
21 | M1 | 43 | 63 | Krátký Michael | - | 05 | 00:01:54 | - |
22 | M1 | 44 | 17 | Sadílek Jakub | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 13 | 2 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:01:26 | - |
2 | Z1 | 16 | 9 | Slánská Daniela | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:26 | - |
3 | Z1 | 20 | 40 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:30 | - |
4 | Z1 | 21 | 191 | Kleinová Anna | Dolní Dobrouč | 05 | 00:01:30 | - |
5 | Z1 | 29 | 192 | Kohlová Aneta | Dolní Dobrouč | 05 | 00:01:37 | - |
6 | Z1 | 45 | 215 | Kalousová Patricie | Žamberk | 05 | 00:01:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 55 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:01:15 | - |
2 | M2 | 4 | 65 | Skalický Vojtěch | ZŠ B. Smetany | 03 | 00:01:17 | - |
3 | M2 | 5 | 208 | Vebr Dominik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 03 | 00:01:18 | - |
4 | M2 | 6 | 57 | Mužík Martin | Atletika Polička | 03 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 8 | 11 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:20 | - |
6 | M2 | 9 | 79 | Jadrný Tomáš | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:01:23 | - |
7 | M2 | 17 | 219 | Janda Václav | Rudoltice | 04 | 00:01:28 | - |
8 | M2 | 27 | 206 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 100 | Dostálová Viktorie | BUDO KLUB Lanškroun | 03 | 00:01:15 | - |
2 | Z2 | 3 | 45 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:15 | - |
3 | Z2 | 7 | 6 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:19 | - |
4 | Z2 | 10 | 194 | Kleinová Ivana | Dolní Dobrouč | 03 | 00:01:23 | - |
5 | Z2 | 14 | 34 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:26 | - |
6 | Z2 | 15 | 93 | Svatošová Julie | ZŠ Rudoltice | 03 | 00:01:26 | - |
7 | Z2 | 24 | 195 | Mlynářová Barbora | Dolní Dobrouč | 03 | 00:01:32 | - |
8 | Z2 | 31 | 196 | Šolcová Anežka | Dolní Dobrouč | 04 | 00:01:38 | - |
9 | Z2 | 33 | 193 | Hušková Tereza | Dolní Dobrouč | 04 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 6 | 35 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:45 | - |
2 | M3 | 7 | 183 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:46 | - |
3 | M3 | 11 | 86 | Kadrnoška Pavel | Lanškroun | 02 | 00:03:02 | - |
4 | M3 | 13 | 104 | Kostelecký Jan | Lanškroun | 02 | 00:03:13 | - |
5 | M3 | 14 | 212 | Havelka Radim | Lanškroun | 01 | 00:03:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 8 | 205 | Škrabalová Kristýna | Svitavy | 02 | 00:02:46 | - |
2 | Z3 | 15 | 207 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:03:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 201 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:35 | - |
2 | M4 | 2 | 10 | Košárek Martin | Lanškroun | 00 | 00:02:37 | - |
3 | M4 | 3 | 218 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:02:41 | - |
4 | M4 | 4 | 74 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:02:42 | - |
5 | M4 | 5 | 216 | Totušek Josef | - | 00 | 00:02:44 | - |
6 | M4 | 9 | 48 | Chrobák Adam | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00 | 00:02:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 10 | 37 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:02 | - |
2 | Z4 | 12 | 49 | Chrobáková Karolína | ZŠ B. Smetany | 00 | 00:03:10 | - |
3 | Z4 | 16 | 214 | Belobradová Karolína | Žamberk | 99 | 00:03:31 | - |
4 | Z4 | 17 | 210 | Buriánová Isabela | DD Horní Čermná | 00 | 00:03:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 9 | 224 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:21 | - |
1 | M5 | 9 | 122 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:21 | - |
1 | M5 | 9 | 151 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:21 | - |
4 | M5 | 13 | 56 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 00:05:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 40 | 12 | Lišková Adéla | - | 97 | 00:06:41 | - |
2 | Z5 | 45 | 123 | Maříková Zuzana | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:06:57 | - |
3 | Z5 | 48 | 127 | Matyášová Anežka | Orel Dolní Dobrouč | 97 | 00:07:06 | - |
4 | Z5 | 56 | 121 | Jakubcová Adéla | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:07:41 | - |
5 | Z5 | 57 | 15 | Gregorová Lenka | Activity Lanškroun | 98 | 00:07:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 155 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:04:47 | - |
2 | MJ | 21 | 230 | Pavlas Jan | Activity Lanškroun | 96 | 00:05:49 | - |
3 | MJ | 60 | 13 | Kubín Tomáš | Lanškroun | 95 | 00:07:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 29 | 174 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:06:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 162 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:04:45 | - |
2 | MA | 3 | 153 | Teplý Jaroslav | JK Bučina u Vysokého Mýta | 78 | 00:05:09 | - |
3 | MA | 4 | 179 | Klíma Petr | Atletika Polička | 93 | 00:05:10 | - |
4 | MA | 5 | 176 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:12 | - |
5 | MA | 6 | 32 | Kosuciński Slawomir | Mountain Top Polanica | 81 | 00:05:14 | - |
6 | MA | 8 | 16 | Machotka Dominik | Activity Lanškroun | 94 | 00:05:18 | - |
7 | MA | 12 | 163 | Adamec Josef | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 81 | 00:05:23 | - |
8 | MA | 14 | 178 | Češka Milan | Atletika Polička | 89 | 00:05:27 | - |
9 | MA | 16 | 226 | Živný Marek | 3D Fitnes race team | 91 | 00:05:34 | - |
10 | MA | 19 | 223 | Maťátko Daniel | Boat klub Dolní Čermná | 86 | 00:05:41 | - |
11 | MA | 21 | 124 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:05:49 | - |
12 | MA | 25 | 225 | Dostál Tomáš | Bystré | 77 | 00:05:54 | - |
13 | MA | 27 | 137 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:06:00 | - |
14 | MA | 38 | 101 | Dostál Miroslav | BUDO KLUB Lanškroun | 78 | 00:06:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 15 | 144 | Poscai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:05:32 | - |
2 | MB | 17 | 152 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:05:35 | - |
3 | MB | 18 | 169 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:05:36 | - |
4 | MB | 20 | 128 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:05:45 | - |
5 | MB | 28 | 229 | Kunčár Zdeněk | Lanškroun | 73 | 00:06:00 | - |
6 | MB | 33 | 116 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:06:14 | - |
7 | MB | 35 | 19 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:06:25 | - |
8 | MB | 43 | 108 | Kostelecký Jan | - | 74 | 00:06:54 | - |
9 | MB | 58 | 111 | Křivka Vladimír | - | 74 | 00:07:49 | - |
10 | MB | 60 | 142 | Koutský Jan | - | 71 | 00:07:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 170 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:05:16 | - |
2 | MC | 23 | 132 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:05:49 | - |
3 | MC | 26 | 159 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:05:57 | - |
4 | MC | 31 | 231 | Skalický Josef | TOTALACTIVITY z Jezerní hory | 62 | 00:06:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 146 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:06:06 | - |
2 | MD | 41 | 118 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:06:43 | - |
3 | MD | 44 | 150 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:06:57 | - |
4 | MD | 46 | 140 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:06:58 | - |
5 | MD | 49 | 165 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:07:10 | - |
6 | MD | 51 | 141 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:07:20 | - |
7 | MD | 64 | 227 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:09:00 | - |
8 | MD | 67 | 167 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:10:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 59 | 166 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:07:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 37 | 46 | Vacková Alice | Lanškroun | 82 | 00:06:31 | - |
2 | ZA | 39 | 161 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:06:39 | - |
3 | ZA | 47 | 222 | Jelénková Iva | Zdiby | 89 | 00:07:03 | - |
4 | ZA | 50 | 47 | Skalická Hana | Lanškroun | 84 | 00:07:13 | - |
5 | ZA | 52 | 109 | Richtrová Hana | - | 82 | 00:07:21 | - |
6 | ZA | 53 | 110 | Hánová Marcela | - | 82 | 00:07:22 | - |
7 | ZA | 54 | 143 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 24 | 228 | Mertová Michaela | Activity Lanškroun | 76 | 00:05:50 | - |
2 | ZB | 34 | 175 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:06:22 | - |
3 | ZB | 36 | 154 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:06:28 | - |
4 | ZB | 42 | 102 | Dostálová Petra | Budo klub Lanškroun | 78 | 00:06:52 | - |
5 | ZB | 63 | 106 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:08:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 32 | 164 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:14 | - |
2 | ZC | 55 | 136 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:07:37 | - |
3 | ZC | 65 | 177 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:09:10 | - |
4 | ZC | 66 | 131 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:09:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 62 | 134 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:08:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 201 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:35 | - |
2 | M4 | 2 | 10 | Košárek Martin | Lanškroun | 00 | 00:02:37 | - |
3 | M4 | 3 | 218 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:02:41 | - |
4 | M4 | 4 | 74 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:02:42 | - |
5 | M4 | 5 | 216 | Totušek Josef | - | 00 | 00:02:44 | - |
1 | M3 | 6 | 35 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:45 | - |
2 | M3 | 7 | 183 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:46 | - |
1 | Z3 | 8 | 205 | Škrabalová Kristýna | Svitavy | 02 | 00:02:46 | - |
6 | M4 | 9 | 48 | Chrobák Adam | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00 | 00:02:53 | - |
1 | Z4 | 10 | 37 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:02 | - |
3 | M3 | 11 | 86 | Kadrnoška Pavel | Lanškroun | 02 | 00:03:02 | - |
2 | Z4 | 12 | 49 | Chrobáková Karolína | ZŠ B. Smetany | 00 | 00:03:10 | - |
4 | M3 | 13 | 104 | Kostelecký Jan | Lanškroun | 02 | 00:03:13 | - |
5 | M3 | 14 | 212 | Havelka Radim | Lanškroun | 01 | 00:03:25 | - |
2 | Z3 | 15 | 207 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:03:26 | - |
3 | Z4 | 16 | 214 | Belobradová Karolína | Žamberk | 99 | 00:03:31 | - |
4 | Z4 | 17 | 210 | Buriánová Isabela | DD Horní Čermná | 00 | 00:03:42 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 98% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
18.6.2024 (Úterý), svátek má Milan
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
09.06.2024 - Fotogalerie 2024 06 09 Běh přes Červený vrch Dolní Čermná FOTO Honza Šimůnek hl. závod.
09.06.2024 - Fotogalerie 2024 06 09 Běh přes Červený vrch mládež Dolní Čermná FOTO Honza Šimůnek.
09.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
09.06.2024 - Výsledky závodu Běh přes Červený vrch.
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jampb